Advertorial

Cilt Bakım Ürünleri

Doğum sonrası alınan kilolar özellikle karın bölgesinde ciddi sarkmalara sebep olur. Bu sarkmalardan kurtulmak o kadar kolay olmuyor. Bu sarkmaların en büyük sebeplerden biride karın kasının elastikiyetini yitirmesi yani kas yapısının bozulmasıdır. Buradan da anlayacağınız gibi sadece yedik ve içtiklerimizle bu durumdan kurtulmak oldukça güç. Doğum sonrasında karın kasını toplama işleminde kesinlikle egzersiz yapmaya gerek var.
Okumaya devam et

Bu Yazı İçin Arama Terimleri:

Cilt bakımı her yaşta erkek ve kadın için gerçekten büyük önem taşıyor yaş ilerledikçe metabolizma yavaşlıyor ve kırışıklıklar artıyor. Cildimizde meydana gelen kırışıklıkların cilt rahatsızlığı soğuk hava güneşe ve rüzgara maruz kalma gibi farklı sebeplerden adeta yıkım yaşıyor bu yıkım kısa vadede kendini belli etmese de uzun vadede etkileri geri dönülmeyen büyük yıpranmalara sebep oluyor. Günümüzde hemen hemen her sitede cilt bakım ve kozmetik ürünlerin birçok çeşidini bulmak mümkün bunlar anti kırışıklık creamscleansers, makyaj çıkarıcı, maskeler, göz kremleri ve daha birçok ürün. Peki Bu ürünler nasıl ne zaman ve ne şekilde kullanılır biliyor musunuz ?.
Okumaya devam et

Bu Yazı İçin Arama Terimleri:

Balkabağı’nın mucizevi faydaları her geçen yıl yeniden keşfediliyor.Bunların yanı sıra cilde olan faydalarıda saymakla bitmiyor.Sinüzüte son veren balkabağı suyunu herkez biliyor,Şimdide cildi sıkılaştıran ve gençleştiren balkabağı kürü sizlerin dha genç ve mutlu olmasını sağlayacak Açık gözenekler, kış sonrasında sararmış ciltlere, eskiden sıkılmış sivilcelere yani hepsi birleşmiş leke yapmış 3 çü birarada olacak yani hem cildi sıkılaştıracak, hem lekelerle savaş hemde göz altındaki morluklara iyi gelen ve ilk defa açıkladığı müthiş bal kabağı maskesi.
Okumaya devam et

Bu Yazı İçin Arama Terimleri:

Ayva Maskesi
1 ayvanın içinden cıkarılan cekirdekleri yarım çay bardagı ılık suda 2 gun bekletin kaygan bı sıvı halini alacaktır bunu yuzunuze uygulayın kurudukca uzerıne tekrar surun cıldınız hem sıkılastıgını hemde lekelerın azaldıgını goreceksiniz haftada 1 sefer uygulayın.
Okumaya devam et

Bu Yazı İçin Arama Terimleri:

Bayanların 30′lu yaşlardan sonra en büyük sıkıntısı haline gelen göz altı ve dudak çevresi kırışıklarının artık o kadar basit bir şey olmadığını algılamış olması,onlara savaş açmaya başladığı noktada şunlara dikkat etmesi gerektiğini unutmaması gerekir.Bir çok kadın, daha genç görünmek için güzellik ürünlerine bir sürü para harcar. Özellikle, göz çevresindeki kırışıklıklar kadınların en büyük sorunudur. Peki sadece nemlendirici kullanmak bu sorunu çözer mi?… Bir bakıma yardımcı olabilir. Nemlendirici ürünler iki nokta açısından önemlidir. Birincisi, cilde nem sağlar, ikincisi ise su kaybını engeller. Ancak, yine de göz çevresi için özel bir krem kullanmaya ihtiyacınız var. Zira kullandığınız nemlendirici kremler, sadece nemi korur. Ama kırışıklıklara karşı bir etkisi yoktur.

Okumaya devam et

Bu Yazı İçin Arama Terimleri:

Hassas göz bölgesi, dudak/ağız bölgesindeki kırışıklıklar için özel olarak geliştirilmiş yağ içermeyen bölgesel bir kürC Vitamini içerir. İçinde ; en yüksek konsantrasyonda C Vitamini bulunan NUTRILITETM onaylıaskorbik asit (% 5) ve Açerola KirazıÖzü (toplam 500 mg) bulunmaktadır % 15 Yabani Patates Özü içerir.Yüksek teknoloji ürünü 2 ambalajlıbir sisteme sahiptir. Böylece bileşenler karıştırıldığıanda aktif duruma geçer.Dermatolojik, oftalmolojik, alerjik testlerden geçmiştir, komedojenik değildir ve kokusuzdur.16 haftalık uygulama sonunda göz bölgesindeki kırışıklıkları% 58 azaltır.Deneklerin % 100’ünde 16 haftalık uygulama sonunda, dudak/ağız bölgesindeki çizgiler ve kırışıklıklar fark edilebilir şekilde düzelmiş ve 8 hafta içinde deneklerin % 90’ında gelişme elde edilmiştir.

Okumaya devam et

Bu Yazı İçin Arama Terimleri:

Kışın soğuk havalarından cildinizin etkilenmemesi imkansız. Kış mevsiminin gelmesiyle birlikte cilt rahatsızlıklarının görülme sıklığı da artıyor. Soğukların cildinizi etkilediği bu dönemde cildinize tepeden tırnağa özel bir bakım yapmakta fayda var.Dermatoloji Uzmanı Dr.Memduh Altaç konu hakkında bizlere bilgi verdi…
Okumaya devam et

Bu Yazı İçin Arama Terimleri:

Kaçırılmayacak makyaj temizleme,göz altı kremi,gündüz bakım kremleri ve daha bir çok kozmetik ürünlerde kampanyalı fiyatlar sizleri bekliyor

Bu Yazı İçin Arama Terimleri:

Aspirinin Faydaları
Dünyaca ünlü sağlık dergisi Men’s Health’in, uzman görüşlerine başvurarak yaptığı bir derlemede faydaları saymakla bitirilemeyen Aspirini’nin iyileştirici etki yaptığı belirlenen 12 yeni hastalık daha masaya yatırıldı. Amerikan Kalp Vakfı’nın sözcüsü olan ve Mayo Clinic’te ilaç uzmanı olarak görev yapan Dr.Gerald Fletcher, “Bu kadar farklı amaçlarla kullanılabilecek başka bir ilaç yok. Hala Aspirin’in yeni faydalarini bulmaya devam ediyoruz” diyor.
Okumaya devam et

Bu Yazı İçin Arama Terimleri:

Bayanların ortak sıkıntısı ciltte oluşan pürüzler,siyah noktalardır. Genelinde herkesin uygulamaya üşendiği yüz maskeleri, cilt bakımları cildimizin ömrünü uzatır ve canlı gösterir. Makyajdan yorulan ciltler için mutlaka cilt bakımı gerekir. İş adamı Ünal Karaca’nın Lut Gölü’nün tuzundan kozmetik yapıldığını görmesi ve bunun üzerine, yüzyıllardır Anadolu’da kullanılan ve son dönemde tüm dünyada kullanılan killi ürünleri üretme ve kilin faydalarını tüketiciye kozmetik olarak sunma kararı almasıyla Ezel Kozmetik kuruldu. 20.000 kişi üzerinde test edildikten ve olumlu sonuçlar aldıktan ve 2 senelik bir AR-GE çalışması sonrasında Dermokil ürünleri ortaya çıktı.
Okumaya devam et

Bu Yazı İçin Arama Terimleri:

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar