Advertorial

Cilt Bakım Ürünleri

Bundan yıllar önce anneannem bunu kendi yöntemleriyle keşfetmiş ve bana söylemişti bu eski nesilde gerçekten iş var. O zamanlar gülüp geçmiştik ama artık piyasada lisanslı ürünleri dahi çıkmaya başladı. Hiç bir zararlı kimyevi madde içermeyen pirinç sabunu cildi temizlemekle kalmıyor aynı zamanda doğal nemini ve Ph dengesini de bozmuyor. Aynı işlevi sağlayan pahalı cilt bakım ürünlerinin yanında hem doğal, hemde daha uzun etkili bir sonuç sağlayan pirinç sabunu oldukça ilgi göreceğe benziyor.
Okumaya devam et

Bu Yazı İçin Arama Terimleri:

Ağladıktan sonra gözler neden şişer ? : Göz yaşının içerisinde bulunan tuz gözlerin kızarmasına sebep olur. Ağlama esnasında göz çevresinde buluna kılcal damarlarda kan akışı artar. Artan kan akışı ve tuzun yarattığı tahriş aynı zamanda göz çevresi ve kapak altının şişmesine sebep olur.
Okumaya devam et

Bu Yazı İçin Arama Terimleri:

Meyvelerin cildimize olan faydalarını saymakla bitmez. Son yıllarda meyve maskelerinin oldukça faydasını gören bayanlar hem ciltlerini doğal yoldan temizlemek hemde nemlendirerek doğal dengelerini korumak için meyve maskelerini kullanıyorlar. Meyveler arasında ayvanın yeri gerçekten bir başka her bir zerresi adeta şifa kaynağı olan ayva gerçekten mucizevi bir meyve.
Okumaya devam et

Cilt bakımının en önemli unsuru hiç şüphesiz ki cildin kötü toksinlerden ve zararlı asitlerden arındırılmasıyla başlar ve cildin sağlıklı esnek ve nemli yapısı korumakla devam eder. Cilt temizliğinde kullanılan bir çok tonic ve cilt temizlik ürünleri pahalı olmalarının yanı sıra son sıralar tam olarak içeriklerinin bilinmediği yolunda çıkan haberler insanı ister istemez doğal cilt bakımına yönlendiriyor. Bu gün sizlerle doğal ürünlerle cilt nasıl temizlenir bunları paylaşacağım.
Okumaya devam et

Doğum sonrası alınan kilolar özellikle karın bölgesinde ciddi sarkmalara sebep olur. Bu sarkmalardan kurtulmak o kadar kolay olmuyor. Bu sarkmaların en büyük sebeplerden biride karın kasının elastikiyetini yitirmesi yani kas yapısının bozulmasıdır. Buradan da anlayacağınız gibi sadece yedik ve içtiklerimizle bu durumdan kurtulmak oldukça güç. Doğum sonrasında karın kasını toplama işleminde kesinlikle egzersiz yapmaya gerek var.
Okumaya devam et

Cilt bakımı her yaşta erkek ve kadın için gerçekten büyük önem taşıyor yaş ilerledikçe metabolizma yavaşlıyor ve kırışıklıklar artıyor. Cildimizde meydana gelen kırışıklıkların cilt rahatsızlığı soğuk hava güneşe ve rüzgara maruz kalma gibi farklı sebeplerden adeta yıkım yaşıyor bu yıkım kısa vadede kendini belli etmese de uzun vadede etkileri geri dönülmeyen büyük yıpranmalara sebep oluyor. Günümüzde hemen hemen her sitede cilt bakım ve kozmetik ürünlerin birçok çeşidini bulmak mümkün bunlar anti kırışıklık creamscleansers, makyaj çıkarıcı, maskeler, göz kremleri ve daha birçok ürün. Peki Bu ürünler nasıl ne zaman ve ne şekilde kullanılır biliyor musunuz ?.
Okumaya devam et

Balkabağı’nın mucizevi faydaları her geçen yıl yeniden keşfediliyor.Bunların yanı sıra cilde olan faydalarıda saymakla bitmiyor.Sinüzüte son veren balkabağı suyunu herkez biliyor,Şimdide cildi sıkılaştıran ve gençleştiren balkabağı kürü sizlerin dha genç ve mutlu olmasını sağlayacak Açık gözenekler, kış sonrasında sararmış ciltlere, eskiden sıkılmış sivilcelere yani hepsi birleşmiş leke yapmış 3 çü birarada olacak yani hem cildi sıkılaştıracak, hem lekelerle savaş hemde göz altındaki morluklara iyi gelen ve ilk defa açıkladığı müthiş bal kabağı maskesi.
Okumaya devam et

Bu Yazı İçin Arama Terimleri:

Ayva Maskesi
1 ayvanın içinden cıkarılan cekirdekleri yarım çay bardagı ılık suda 2 gun bekletin kaygan bı sıvı halini alacaktır bunu yuzunuze uygulayın kurudukca uzerıne tekrar surun cıldınız hem sıkılastıgını hemde lekelerın azaldıgını goreceksiniz haftada 1 sefer uygulayın.
Okumaya devam et

Bu Yazı İçin Arama Terimleri:

Bayanların 30′lu yaşlardan sonra en büyük sıkıntısı haline gelen göz altı ve dudak çevresi kırışıklarının artık o kadar basit bir şey olmadığını algılamış olması,onlara savaş açmaya başladığı noktada şunlara dikkat etmesi gerektiğini unutmaması gerekir.Bir çok kadın, daha genç görünmek için güzellik ürünlerine bir sürü para harcar. Özellikle, göz çevresindeki kırışıklıklar kadınların en büyük sorunudur. Peki sadece nemlendirici kullanmak bu sorunu çözer mi?… Bir bakıma yardımcı olabilir. Nemlendirici ürünler iki nokta açısından önemlidir. Birincisi, cilde nem sağlar, ikincisi ise su kaybını engeller. Ancak, yine de göz çevresi için özel bir krem kullanmaya ihtiyacınız var. Zira kullandığınız nemlendirici kremler, sadece nemi korur. Ama kırışıklıklara karşı bir etkisi yoktur.

Okumaya devam et

Bu Yazı İçin Arama Terimleri:

Hassas göz bölgesi, dudak/ağız bölgesindeki kırışıklıklar için özel olarak geliştirilmiş yağ içermeyen bölgesel bir kürC Vitamini içerir. İçinde ; en yüksek konsantrasyonda C Vitamini bulunan NUTRILITETM onaylıaskorbik asit (% 5) ve Açerola KirazıÖzü (toplam 500 mg) bulunmaktadır % 15 Yabani Patates Özü içerir.Yüksek teknoloji ürünü 2 ambalajlıbir sisteme sahiptir. Böylece bileşenler karıştırıldığıanda aktif duruma geçer.Dermatolojik, oftalmolojik, alerjik testlerden geçmiştir, komedojenik değildir ve kokusuzdur.16 haftalık uygulama sonunda göz bölgesindeki kırışıklıkları% 58 azaltır.Deneklerin % 100’ünde 16 haftalık uygulama sonunda, dudak/ağız bölgesindeki çizgiler ve kırışıklıklar fark edilebilir şekilde düzelmiş ve 8 hafta içinde deneklerin % 90’ında gelişme elde edilmiştir.

Okumaya devam et

Bu Yazı İçin Arama Terimleri:

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar