Advertorial

Hassas göz bölgesi, dudak/ağız bölgesindeki kırışıklıklar için özel olarak geliştirilmiş yağ içermeyen bölgesel bir kürC Vitamini içerir. İçinde ; en yüksek konsantrasyonda C Vitamini bulunan NUTRILITETM onaylıaskorbik asit (% 5) ve Açerola KirazıÖzü (toplam 500 mg) bulunmaktadır % 15 Yabani Patates Özü içerir.Yüksek teknoloji ürünü 2 ambalajlıbir sisteme sahiptir. Böylece bileşenler karıştırıldığıanda aktif duruma geçer.Dermatolojik, oftalmolojik, alerjik testlerden geçmiştir, komedojenik değildir ve kokusuzdur.16 haftalık uygulama sonunda göz bölgesindeki kırışıklıkları% 58 azaltır.Deneklerin % 100’ünde 16 haftalık uygulama sonunda, dudak/ağız bölgesindeki çizgiler ve kırışıklıklar fark edilebilir şekilde düzelmiş ve 8 hafta içinde deneklerin % 90’ında gelişme elde edilmiştir.

TIME DEFIANCE Temizleyici ve Nemlendirici DERMA CELL EXCHANGE teknolojisine sahiptir. DERMA 1: çevresel etkiler ve güneş ışınları nedeniyle ortaya çıkan gözle görülebilir erken yaşlanma belirtilerine karşı cildin korumasına yardımcı olur.Hydrolipid Matrix Plus (HLM+) : Cilt hücrelerini besler ve hücreler arası iletişimi yeniden başlatır.
Amway’in tüm ürünlerini görmek için Buraya Tıklatın

 

Bu Yazı İçin Arama Terimleri:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar